Користувацький вхід

Останні публікації

Презентація «Трагікомедія «Сто тисяч» – класичний взірець українського «театру корифеїв»»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Презентація «Трагікомедія «Сто тисяч» – класичний взірець українського «театру корифеїв» з української літератури для 8 класу створена відповідно до нової програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Українська література. 5-9 класи». – К.: Освіта, 2013 та підручника для 8 класу «Українська література» (Автори: Авраменко О.М., Дмитренко Г.К.).
Презентація складається з 22 слайдів, на яких демонструються ідейно-художній зміст І дії та історія написання трагікомедії «Сто тисяч»; літературний диктант; вправа «Мікрофон»; питання з теорії літератури та словникова робота; творчі завдання для учнів: визначення рис характеру головного героя, гра «Хто з героїв», інтерактивна вправа «Коло ідей».
Матеріали допоможуть учителеві чітко побудувати свій урок та з легкістю підготуватись і провести заняття на належному рівні.
Представлена робота може бути використана під час уроків української літератури у 8 класі.

Автор: 

Трунденко Інна Петрівна, завідувач РМК при відділі освіти Маньківської РДА, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Крачківської ЗОШ І-ІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі