Користувацький вхід

Останні публікації

Погляд вчителя на проблему організації читацької діяльності школярів на уроках літератури

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Література - важлива складова світової культури. Як діалог між культурами, епохами, різними видами мистецтва, як засіб міжособистісного спілкування - література в школі має надзвичайно важливий статус.
Як бачимо в статті, проблема залучення учнів до читання, виховання читача є однією з головних задач вивчення літератури в школі,і завдання вчителя навчити читати художню книгу, навчити цінувати літературу як мистецтво.
В статті вказано на те, що вчитель має враховувати, що робота по формуванню читача буде ефективною з врахуванням ппсихолого-вікових особливостей різних читацьких груп.
Отже, матеріал викладений у статті ставить на меті виростити читача, який матиме бажання і змогу опановувати твори, написані в різні історичні періоди, в лоні різних національних традицій.
На уроках літератури слід формувати не ерудита чи естета, а читача, який прагне черпати з книжок духовний досвід людства і який - за допомогою тих самих книжок - намагатиметься розкривати свій власний духовний потенціал, глибоко розуміючи прочитане.

Автор: 

Денисенко Наталія Володимирівна, вчитель зарубіжної літератури, школа

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі