Користувацький вхід

Цикл уроків з теми «Машини та механізми для обробки м'яса та риби» з предмету «Устаткування підприємств харчування» професія «Кухар» ІІІ розряду.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Навчально-методичний посібник призначень для учнів професійно-технічних навчальних закладів, що навчаються за фахом «Кухар» та «Кухар. Кондитер», викладачів, майстрів виробничого навчання. До збірника включено цикл уроків з теми «Машини та механізми для обробки м'яса та риби» з предмету «Устаткування підприємств харчування» з професії «Кухар» ІІІ розряду. Викладено методику проведення уроків з елементами ділової гри та вирішенням ситуаційних завдань спрямовану на систематизацію та поглиблення знань учнів з даної теми.

Автор: 

Сапун Владислав Олександрович.Викладач спеціальних дисциплін з професії"Кухар". Державний навчальний заклад "Глухівське вище професійне училище"

Джерело: 

1. Саєнко Н.П., Волошенко Т.Д. Устаткування підприємств громадського харчування: Підручник для учнів проф.-техн. навчальних закладів. – К.: ТОВ «ЛДП», 2005.- 320 с.: іл.
2. Світлична М.Л. Організація виробництва та обслуговування в підприємствах гро¬мадського харчування: Навчальний посібник-практикум. —Жи¬томир: М.А.К., 2001. — 192 с.; іл. + 8с. з кольор. іл.
3. Устаткування підприємств громадського харчування: Лабораторний практикум / Л.Я. Старовойт, О.П. Шинкаренко – Л.: Вид-во «Оріяна-Нова», 2001.-192 с.
4. Черкунов І. С. Холодильне і ваговимірювальне обладнання підприємств громадського харчування. - ДОВ «Вінниця», 2000р.
5. Бутейкис Н.Г. Организация производства предприятий общественного питания. 1990г.
6. Шинкаренко О.П.Технічне оснащення підприємств громадського харчування. Частина І Механічне устаткування. Львів: Оріяна-Нова, 2005.
7. Іваніщева О.А. Пахолюк О.М. Методична розробка “Машини і механізми для обробки м’яса та риби” .

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі