Користувацький вхід

Позанавчальний захід до вшанування пам’яті Володимира Івасюка «Я ще не все тобі сказав, Україно!» (в рамках проекту «Україна має ким пишатися»)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

У Львівському вищому професійному художньому училищі шанують Героїв України і пам’ятають про них. Учні та працівники освітнього закладу систематично беруть участь у позанавчальних заходах, як у стінах училища, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема,, вшановують пам’ять видатних особистостей нашого краю. 4 березня 2020 р. композитору Володимирові Івасюку мав би виповнитись 71 рік (народився 04.03.1949 р.).
З цієї нагоди у ДНЗ «Львівське ВПХУ» згідно з програмою позанавчальної діяльності училища, зокрема, програмою національно-патріотичного виховання, проведено низку заходів, які є складовою інформаційно-просвітницького проекту «Україна має ким пишатися». В рамках цього проекту учні довідуються про видатних постатей України, зокрема нашого міста і краю: Івана Франка і Андрея Шептицького, Соломію Крушельницьку і Ігоря Білозіра, Андрія Кузьменка (Кузьму) і Василя Сліпака, Володимира Івасюка…

Автор: 

Сокіл Любов Степанівна
викладач економіки
Тимків Марія Олексіївна
викладач спецпредметів
Вовк Христина Ігорівна
викладач фізичного виховання
ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі