Користувацький вхід

Конспект заняття з розвитку мовлення в ІІ молодшій групі на тему: “Країна казок”

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект заняття з розвитку мовлення в ІІ молодшій групі на тему:
“Країна казок”
Мета: навчати дітей інсценувати добре відому казку;розвивати зв’язне мовлення, пам’ять, увагу;виховувати інтерес до української народної творчості.
Словник: активізувати вживання іменників: сорока,зайчик, яєчко, горобчик, курочка ряба.
матеріал: сюжетні картинки до казок, наголівники звірят, яєчко, гніздечко, мнемотаблиці.
Хід заняття
1. Ігрова ситуація.
- Сьогодні ми завітаємо в країну казок. А зробимо ми це за допомогою пір’їни, яку подарувала нам чарівна пташка. 1,2,3 - на
казкових героїв дітей перетвори. (одягаємо наголовники казкових героїв).
2. Вивчення забавлянки “Сорока-ворона” за допомогою мнемотаблиі (діти виконують відповідні рухи).

Сорока-Ворона
Сорока-Ворона
На припічку сиділа,
Діткам кашку варила.
- Цьому дам, цьому дам,
Цьому дам і цьому дам,
А цьому не дам,
Бо цей буцман
Дров не носив,
Діжі не місив,
Хати не топив,
Діток гулять не водив -
Справжній лежень.
3. Обігрування приспівки.
• А що це за пташка до нас залетіла? (горобчики)
Летів горобчик
• –Джив, джив, джив.
• Де ж мені сісти?
• На печі.
• Що ж мені їсти?
• Калачі
• Гам!
4. фізхвилинка
• А що це за тваринка в якої довгі вуха та куций хвіст? (зайчик)
• Розімнемося із зайчиком
• Ось біленькі зайчики сидять,
• Вони вушками ворушать.
• (Діти піднімають долоні до голови.)
• Ось та, ось так
• Вони вушками рухають.
• (Діти рухають пальцями.)
• Їм холодно сидіти,
• Треба лапоньки погріти.
• (Діти піднімаються і, стоячи, плещуть у долоні.)
• Вже набридло їм стояти.
• Треба трохи пострибати.
• Стриб, стриб, стриб, стриб,
• Треба трохи пострибати.
• (Діти стрибають на місці на обох ногах.)
5. Інсценування казки “курочка ряба”
• Подивіться малята, що я знайшла? Що це? (гніздечко, а в ньому яєчко).
• Хто ж це його зніс? Це яєчко незвичайне, а казкове.. З якої воно казки? (“Курочка ряба”).
• Виходьте герої цієї казки і розкажіть нам її про курочку рябу. (діти інсценують казку, міняючись ролями з іншими дітьми).
• 6. Підсумок
• Нам час повертатись до садочка і перетворюватись із звіряток в діточок. 1,2,3 пір’їна , на діточок нас перетвори.
• Що вам сподобалось сьогодні?

Автор: 

Вихователь ДНЗ №13 "Гвоздичка" Медведева О.Б.

Джерело: 

посібники

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі