Користувацький вхід

Конспект заняття для дітей ІІ молодшої групи з БЖД

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект заняття для дітей ІІ молодшої групи з безпеки життєдіяльності
Тема:ригоди козенят

Мета: викликати у дітей емоційний настрій, ознайомлювати з властивостями вогню, повторити правила поведінки з вогнем, закріплювати вміння визначати безпечне та небезпечне в навколишньому середовищі, виховувати потребу в турботі про про свою безпеку та самостійність, закріпити знання про знайомі казки, їх назву та героїв

Хід заняття

І. Організація дітей на заняття.
1.Привітання.

Станьте діти ти всі рівненько

Посміхніться всі гарненько

Привітайтесь добрий день

Хай гарно розпочнеться день

2.Бесіда «Де живуть казки?»
Вихователь: Діти, а ви любите казки?А які казки ви знаєте?А як ви гадаєте де живуть казочки?

3.Загадки
По дорозі бігла мишка

І несла багато книжок

Одна книжка загубилась

І в садочок при котилась

Акції книжці казочки

Ті що люблять малюки

Вихователь:
Скажіть малята, а ви б хотіли потрапити до казки?

А допоможе нам потрапити до казки ось цей чарівний клубочок.

Клубочок покотились і біля казки зупинись.

Погляньте малята наш клубочок зупинився біля казкового весняного лісу. В лісі багато дерев, ялинок, квіточок.А ось під деревом на пеньочку лежить красива торбинка. Давайте подивимось що в ній є?

Вихователь:
Діти в тій торбинці є для вас ось такі гарні завдання які потрібно виконати.

1. Відгадай казку за уривком

2. Відгадай загадку

Молодці Ви відгадали всі загадки.

Клубочок по котись і біля казки зупинись.

Але клубочок зупинився біля місточка.

Давайте пройдемо по місточку станьте в коло і трішечки відпочинемо.

Фізкультхвилинка

Ой малята в якій казочці ми опинилися вам знайомиться казочка як вона називається.

Ви хочете щоб це казочка ожила?

Тоді давайте пригадаємо її.

Жила-була у лісі коза зі своїми козенятами. Коза кожного дня ходила на базар за молочком для своїх козенят. А що вона наказувала козенятам?(щоб вони двері не відчиняли тому що вовк поруч ходить голодний та злий).

Діти а можна відчинити двері незнайомим? (Ні)

А зараз давайте трішечки пофантазуймо.

Ось залишилися козенята в хатинці самі. Спочатку вони гралися. І раптом побачили сірники. Малята сірники це іграшка? Можна гратися з сірниками?Що може трапитися якщо гратися з сірниками? (Може статися пожежа). А що таке пожежа?(пожежа це коли видно дим і горить вогонь).

А що могло б статися якщо б козенята могли користуватися сірниками і запалили вогонь? (Могло б статися пожежа згоріла в хатинка кози та козенят, їм не було б де жити могли б загорітися дерева ялинки тварини та птахи які живуть у лісі.

А ще від вогню горять будинки й гинуть люди.

А якщо пожежа все ж таки сталося що потрібно робити?

Викликати пожежників за номером 101, вказати свою адресу або місце де виникла пожежа прийдуть люди які звуться пожежниками на пожежній машині і по гасять вогонь.

А щоб не було біди ви повинні знати наступні:

1. Сирники не можна брати

2. Газ не можна запалювати

3. Маску телевізор не можна вмикати в розетку.

Молодці діти Ось і настав час нам повертатись до групи.

Клубочок по котись і в групі зупинись.

Підсумок.

Малята вам сподобалось наша?

В якій казці ми побували?

Чи можна брати до рук сірники?

Яку шкоду може принести?

Чи можна відчиняти двері незнайомим людям?

Так малята Ви молодці гарно впоралися із завданнями. Маю надію що ви надовго запам'ятаєте ті правила які ми вивч

Автор: 

Вихователь ДНЗ №13 "Гвоздичка" Медведева О.Б.

Джерело: 

посібники

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі