Користувацький вхід

Останні публікації

Заняття для дітей морального спрямування. Шануй людей і тебе шануватимуть

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Шануй людей і тебе шануватимуть
Програмовий зміст. Продовжувати формувати уявлення дітей про норми поведінки в дитячому колективі, правила поведінки з дорослими. Учити робити моральні висновки й обирати правильний вибір у тій чи іншій ситуації. Розвивати зв'язне мовлення. Виховувати поважне ставлення до оточуючих.
Матеріал. Демонстраційний: ілюстрації на тему ”Що добре, що погано”; роздавальний: карта, розділена на шість квадратів, три кружечки жовтого кольору, три – коричневого.
Хід заняття.
Психогімнастика “Доброго ранку”.
Вправа “Доброзичливі сусіди”.
- Чи можна знайти щось спільне між людьми?
- Що об'єднує вас із товаришами?
(Діти відповідають, висловлюючи свою точку зору).
- Людина не може жити в самоті. Вона живе в суспільстві: ходить до крамниці, відвідує перукарні, театри, їздить у транспорті, навчається в школі, користується бібліотекою, спілкується з іншими людьми. Сьогодні ми поговоримо про те, як люди спілкуються одне з одним, які правила поведінки виробили для себе.
Дуже давно в глухих джунглях жили люди і звірі. Вони жили самотньо, тому були похмурими. Під час зустрічі вони гарчали одне на одного, бо не могли дружити.
Одного разу цілий тиждень ішов дощ. Усі промокли. Їм стало сумно й самотньо. Пішли вони до мудрого лева й попросили навчити їх дружити. “Запам'ятайте, - сказав лев, - вам потрібно навчитися спілкуватися. Спілкування – це вміння жити разом. Перш за все, під час зустрічі необхідно посміхатися. Поверніться одне до одного, посміхніться”.
З тієї пори і люди, і звірі стали радісно зустрічати одне одного. І коли збиралися разом, то спілкувалися, допомагали подолати всі негаразди.
- Що ви відчуваєте, коли смієтеся? А коли хтось посміхається вам?

Автор: 

Кирилова М. В., вихователь ЗДО №24 "Гвоздичка"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі