Користувацький вхід

Конспект заняття з розвитку мовлення+ознайомлення з природою

  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '2:2854f04e560f0c172e1d58f1cc27c43e' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<p>Заняття з розвитку мовлення та природи для II – молодшої групи<br />\n«Подорожуємо слідами лісових тварин»<br />\nМета: активізувати в мовленні дітей слова — назви диких тварин; розширювати знання про їх зовнішній вигляд, особливості; учити дітей уважно слухати мовлення вихователя; удосконалювати вміння відповідати на запитання; формувати навички побудови речень; відповідати на запитання за змістом картини, за допомогою вихователя та розповідати про зображене на картині; закріплювати вміння утворювати іменники за допомогою зменшувальних суфіксів; стимулювати мовленнєву активність дітей; розвивати пам’ять, мислення, увагу та дрібну моторику рук під час складання картинок з частин; збагачувати словниковий запас; виховувати цікавість та гуманне ставлення до живих істот.<br />\nсловник: назви диких тварин, іменники зі зменшуваними суфіками.<br />\nграматика: вживати пестливі слова<br />\nМатеріал: аудіозапис звуків лісу, картинки із зображеннями слідів тварин, диких тварин, іграшка зайчика, декорації лісу, розрізні картинки із зображенням вовка, картина «Лисиця з лисенятами».<br />\nХід заняття<br />\nОрганізаційний момент.<br />\nВихователь пропонує дітям утворити коло, узятися за руки.<br />\nПсихогімнастика<br />\nМоя посмішка весела,<br />\nМоя посмішка чарівна.<br />\nОсь, тримай і ти її.<br />\nПосміхайся і рости.<br />\nДіти у колі «передають» посмішку одне одному.<br />\nОсновна частина.<br />\n— Діти, сьогодні по дорозі в дитячий садок, я на дорозі побачила сліди і сфотографувала їх. Подивіться, чиї вони, як ви вважаєте? (Припущення дітей.)<br />\n— Я пропоную піти по цих слідах і подивимось, куди вони приведуть. Куди ми потрапили? (До лісу.)<br />\n— Що ви бачите в лісі? Що ви чуєте?<br />\nВихователь вмикає аудіозапис звуків лісу.<br />\n— Що це за звуки?<br />\n— Та чомусь не видно тварин. Подивіться, ось сліди. Хто міг їх залишити? (зайчик)<br />\n— Послухайте загадку.<br />\nДовгі вуха, куций хвіст.<br />\nНевеликий сам на зріст.<br />\nНа городі побував —<br />\nНам капусту попсував.<br />\nДовгі ноги скік та скік!<br />\nМи погнались — він утік!<br />\n— Де заховався зайчик? (за ялиннкою)Як ви вважаєте, від кого він заховався ? Чому? А який зайчик? Що є в зайчика? Назвемо зайчика лагідно.<br />\n— Молодці!<br />\n— Ой, подивіться, далі теж є сліди. До кого вони привели? Складемо картинку і дізнаємося.<br />\nД/г «Скалади з частинн ціле» - діти складають з частин забраженя вовка.<br />\n— Хто це? (Вовк)<br />\n— Який вовк? (Злий) Які частини тіла є в вовка? Щоб вовк став добріший, назвіть його ласкаво.<br />\n- Мололодці! Вовк подобрішав та пропонує з ним пограти.<br />\nФізхвилинка.<br />\nПотягнувся для забави —<br />\nПіднімаю лапу праву.<br />\nА за нею слідом ліву —<br />\nА я вовчик не лінивий!<br />\nНахилився раз і два,<br />\nЗакрутилась голова.<br />\n— Продовжимо нашу подорож. Погляньте, ось ще сліди. Як ви гадаєте, хто їх міг залишити? (лисичка) .<br />\nВихователь виставляє картину «Лисиця з лисенятами».<br />\n— Так, це сліди лисиці?<br />\n— Кого ви бачите на картинні?<br />\n— Розкажіть, яка лисичка? Якого кольору у неї хутро? Який у лисички хвостик?<br />\n— Що вона робить?<br />\n— Кого ви побачили біля лисички?<br />\n— Скільки лисенят?<br />\n— Які вони?<br />\n— Що роблять?<br />\n— А тепер розкажіть про лисичку і лисенят.<br />\nДіти складають короткі розповіді за навідними питаннями вихователя.<br />\n—Молодці! Я помітила ще одні сліди. Розглянемо їх. Хто їх міг залишити?<br />\n— Так, це ведмідь. Розкажемо, який ведмідь?<br />\n— Що він робить взимку?<br />\n—Назвемо його лагідно.<br />\n— Зараз тихенько, щоб не розбудити ведмедика, підемо до дитсадка.<br />\nПідсумок<br />\n— Де ми сьогодні були? Кого зустріли в лісі? Чи сподобалась вам наша подорож. Чим саме? О сподобалось найбільше?</p>\n', created = 1738474817, expire = 1738561217, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '2:2854f04e560f0c172e1d58f1cc27c43e' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '1:8a44712caa565a6209405e46f53b3bf2' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<p>Вихователь ДНЗ№13 \"Гвоздичка\" Грошева А.В.</p>\n', created = 1738474817, expire = 1738561217, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '1:8a44712caa565a6209405e46f53b3bf2' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '1:f0ce75dffb766a92750f1960a8f4620d' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<p>посібники</p>\n', created = 1738474817, expire = 1738561217, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '1:f0ce75dffb766a92750f1960a8f4620d' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '2:0ced0ef91163b154994897597fd5f6ab' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<p><a href=\"/node/4697\" title=\"Отримати до атестації сертифікат на підтвердження публікації\">Сертифікати Методичного порталу. Умови, правила та порядок замовлення</a></p>\n<p><a href=\"/sertif/reestr-e\" title=\"Реєстр електронних сертифікатів Методичного порталу. Отримати сертифікат до атестації швидко і безкоштовно\">Реєстр електронних версій сертифікатів</a></p>\n<p><a href=\"/sertif/reestr-p\" title=\"Сертифікат на підтвердження публікації на Методичному порталі (до атестації вчителів) з печаткою та QR-кодом поліграфічної якості\">Реєстр заявок друкованої (платної) версії сертифіката. </a></p>\n<p><a href=\"/node/2277\" title=\"\">Замовлення сертифіката (докладна інструкція)</a></p>\n<!--\n<a href=\"/node/5840\" title=\"\">Сертифікати Методичного порталу. Питання - відповіді</a>\n--><!--\n<a href=\"/node/5840\" title=\"\">Сертифікати Методичного порталу. Питання - відповіді</a>\n--><!--\n<a href=\"/node/5023\" title=\"\">Як роздрукувати електронну версію сертифіката</a>\n--><!--\n<a href=\"/node/5023\" title=\"\">Як роздрукувати електронну версію сертифіката</a>\n-->', created = 1738474817, expire = 1738561217, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '2:0ced0ef91163b154994897597fd5f6ab' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '2:84eb3e5574742c8fa4ae080a478ab36f' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<p><img src=\"/sites/default/files/imce/user3/text200_2.png\" width=\"160\" height=\"34\" alt=\"Контакти\" align=\"right\" /></p>\n<!--\n<img src=\"/sites/default/files/imce/user3/text200.png\" width=\"160\" height=\"34\" alt=\"Контакти\" align=\"right\" />\n--><!--\n<img src=\"/sites/default/files/imce/user3/text200.png\" width=\"160\" height=\"34\" alt=\"Контакти\" align=\"right\" />\n-->', created = 1738474817, expire = 1738561217, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '2:84eb3e5574742c8fa4ae080a478ab36f' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '4:04fbaf38808e37531e5f41cb1149e028' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '1:3d838474a2bc6baf08bfee67e2aa320c' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<h2><a href=\"/user/register\">Зареєструйтесь</a>,<br />\n щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,<br />\nпублікувати власні матеріали, отримувати <a href=\"/node/4697\">сертифікати</a>.</h2>\n', created = 1738474818, expire = 1738561218, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '1:3d838474a2bc6baf08bfee67e2aa320c' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '4:bd26d5c1b123463aee5dc0a31e4af1d5' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '4:e8645e480b910356631c73ddec803187' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Заняття з розвитку мовлення та природи для II – молодшої групи
«Подорожуємо слідами лісових тварин»
Мета: активізувати в мовленні дітей слова — назви диких тварин; розширювати знання про їх зовнішній вигляд, особливості; учити дітей уважно слухати мовлення вихователя; удосконалювати вміння відповідати на запитання; формувати навички побудови речень; відповідати на запитання за змістом картини, за допомогою вихователя та розповідати про зображене на картині; закріплювати вміння утворювати іменники за допомогою зменшувальних суфіксів; стимулювати мовленнєву активність дітей; розвивати пам’ять, мислення, увагу та дрібну моторику рук під час складання картинок з частин; збагачувати словниковий запас; виховувати цікавість та гуманне ставлення до живих істот.
словник: назви диких тварин, іменники зі зменшуваними суфіками.
граматика: вживати пестливі слова
Матеріал: аудіозапис звуків лісу, картинки із зображеннями слідів тварин, диких тварин, іграшка зайчика, декорації лісу, розрізні картинки із зображенням вовка, картина «Лисиця з лисенятами».
Хід заняття
Організаційний момент.
Вихователь пропонує дітям утворити коло, узятися за руки.
Психогімнастика
Моя посмішка весела,
Моя посмішка чарівна.
Ось, тримай і ти її.
Посміхайся і рости.
Діти у колі «передають» посмішку одне одному.
Основна частина.
— Діти, сьогодні по дорозі в дитячий садок, я на дорозі побачила сліди і сфотографувала їх. Подивіться, чиї вони, як ви вважаєте? (Припущення дітей.)
— Я пропоную піти по цих слідах і подивимось, куди вони приведуть. Куди ми потрапили? (До лісу.)
— Що ви бачите в лісі? Що ви чуєте?
Вихователь вмикає аудіозапис звуків лісу.
— Що це за звуки?
— Та чомусь не видно тварин. Подивіться, ось сліди. Хто міг їх залишити? (зайчик)
— Послухайте загадку.
Довгі вуха, куций хвіст.
Невеликий сам на зріст.
На городі побував —
Нам капусту попсував.
Довгі ноги скік та скік!
Ми погнались — він утік!
— Де заховався зайчик? (за ялиннкою)Як ви вважаєте, від кого він заховався ? Чому? А який зайчик? Що є в зайчика? Назвемо зайчика лагідно.
— Молодці!
— Ой, подивіться, далі теж є сліди. До кого вони привели? Складемо картинку і дізнаємося.
Д/г «Скалади з частинн ціле» - діти складають з частин забраженя вовка.
— Хто це? (Вовк)
— Який вовк? (Злий) Які частини тіла є в вовка? Щоб вовк став добріший, назвіть його ласкаво.
- Мололодці! Вовк подобрішав та пропонує з ним пограти.
Фізхвилинка.
Потягнувся для забави —
Піднімаю лапу праву.
А за нею слідом ліву —
А я вовчик не лінивий!
Нахилився раз і два,
Закрутилась голова.
— Продовжимо нашу подорож. Погляньте, ось ще сліди. Як ви гадаєте, хто їх міг залишити? (лисичка) .
Вихователь виставляє картину «Лисиця з лисенятами».
— Так, це сліди лисиці?
— Кого ви бачите на картинні?
— Розкажіть, яка лисичка? Якого кольору у неї хутро? Який у лисички хвостик?
— Що вона робить?
— Кого ви побачили біля лисички?
— Скільки лисенят?
— Які вони?
— Що роблять?
— А тепер розкажіть про лисичку і лисенят.
Діти складають короткі розповіді за навідними питаннями вихователя.
—Молодці! Я помітила ще одні сліди. Розглянемо їх. Хто їх міг залишити?
— Так, це ведмідь. Розкажемо, який ведмідь?
— Що він робить взимку?
—Назвемо його лагідно.
— Зараз тихенько, щоб не розбудити ведмедика, підемо до дитсадка.
Підсумок
— Де ми сьогодні були? Кого зустріли в лісі? Чи сподобалась вам наша подорож. Чим саме? О сподобалось найбільше?

Автор: 

Вихователь ДНЗ№13 "Гвоздичка" Грошева А.В.

Джерело: 

посібники

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі