Користувацький вхід

Розвиток критичного мислення на уроках світової літератури - необхідна складова формування інноваційної особистості

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Необхідність використання у школі сучасних педагогічних технологій вже не викликає сумніву. Cьогодні перспективи розвитку світової літератури пов’язують з впровадженням інноваційних технологій: комп’ютерного навчання, діалогових (інтерактивних) технологій, пошукової діяльності.
Думка про те, що уроки літератури вирізняються з-поміж усіх інших навчальних предметів загальноосвітньої школи, не потребує доказів. Саме література виконує головну роль у формуванні світогляду, характеру й особистісних якостей, естетичних смаків учнів. На сучасному етапі навчання літератури значну роль відведено вихованню серйозного, вдумливого читача — людини з розвиненим критичним мисленням, здатної оцінювати себе і навколишній світ, використовувати набуті знання для творчого розв’язання проблем, , опрацьовувати різноманітну інформацію, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.
Саме такій меті можуть слугувати інноваційна педагогіка і продуктивне навчання, що спрямовують процес навчання не лише на засвоєння досвіду, а на розвиток в учнів умінь створювати нові, ефективні зразки і моделі особистої діяльності. Інтерактивні технології дають змогу школярам реалізувати себе як особистість за постійно змінюваних обставин.

Автор: 

Чернишова Олена Миколаївна, вчитель, Покровська ЗОШ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
20%
Контрольні роботи
23%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
6%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
22%
Інші матеріали
13%
Загальна кількість голосів: 22077

Останні коментарі