Користувацький вхід

Талант – шоу «Танцюють всі» (сценарій розваги для дітей середніх і старших груп)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Талант – шоу «Танцюють всі»
(сценарій розваги для дітей середніх і старших груп)

В нашому дитячому закладі поряд з традиційними тематичними розвагами і святами проводимо розваги які спрямовані на окремий вид музичної діяльності – вокал, хореографію, театралізацію, гру на музичних інструментах тощо. Це надає змогу розширити і поглибити знання дітей про окремий вид музичного мистецтва.
Талант – шоу «Танцюють всі» викликало не аби який інтерес у педагогів, батьків і дітей, тому всі з захопленням готувалися до розваги. Це і не дивно, тому що відомі телевізійні проекти завжди на слуху і викликають підвищену цікавість.
Головним завданням було «занурити» дитину в світ танцю, навчити її розуміти мову танцю, переживати та «жити» танцювальним мистецтвом.
Даний захід доцільно проводити на весні, коли є напрацьований за учбовий рік репертуар. При підборі танцювального репертуару ставили акценти на різноплановість і різнохарактерність таночків. Велика увага приділялась музичному оформленню. Намагалися використовувати музику яка обов’язково подобалась дітям, була яскравою і водночас зрозумілою та доступною до сприйняття. Вдало підібрана музика до таночків викликала емоційне піднесення і задоволення у дошкільнят. Спонукала виконувати рухи природньо, виразно, влучно і самостійно та розвивала творчу активність дітей.
Участь в даному заході не тільки запам’яталась дітям, а й сприяла бажанню розвивати набутий танцювальний досвід.
Розвага Талант – шоу «Танцюють всі» була представлена на районному методичному об’єднанні музичних керівників ДНЗ і дістала схвальних відгуків. Тому пропонуємо її широкому загалу.
Мета: створити умови для розвитку танцювальних здібностей; задовольнити потребу дітей танцювати; розвивати ритмічний слух, танцювальні навички, артистичні якості; виховувати любов до мистецтва танцю.
Декорація: центральна стіна за декорована тканиною синього кольору з назвою «Танцюють всі» з під світкою. Поверх тканини причеплені сріблясті зірочки.
Реквізити: конверт, стільці, журнали, бутафорське курча. кошики, діжка з надписом «МЕД», плоскісні бумажні квіти – ромашки, ляльки.
Музичний репертуар:
- LouBega «I got a girl»
- Театр пісні «Джерело» О.Пекун пісня «Черевички»
- А.Лусінян «Танок курчат»
- А.Гросу «Бджілка»
- Pasadobl Antoska. Remikx
- Пісня «Кнопочка»

Хід розваги.
Лунає яскрава музика, під музику виходить ведуча.
Ведуча: Добрий день, шановні глядачі! Ми розпочинаємо найтанцювальніше шоу країни «Танцюють всі». Хочу наголосити сьогодні наше шоу перебуває в дитячому садочку «Мрія». Отже, зустрічайте перших учасників нашої програми.
«Танок Джентельменів»
Ведуча: Давайте подякуємо нашим учасникам за блискавичний виступ оплесками. Хочу наголосити, що змагатися за звання найкращих будуть малята трьох груп. Давайте познайомимось з учасниками старшої групи «Сонечко» і надамо їм слово.
1 дитина: В нашій групі всі активні,
Дуже творчі креативні
В садочку час не гаємо
Танцювальні ритми вивчаємо
2 дитина: Танцюємо польку, вальс і фокстрот
Сміливо крокуємо до перемог!

Ведуча: Друзі, я бачу ви впевнено почуваєтесь, тому мені залишається побажати вам успіху. До зустрічі! А я хочу перейти до слідуючих учасників нашого шоу. І так, зустрічайте. «Український танок».
Ведуча: Давайте привітаємо щирими оплесками наших танцюристів і надамо їм слово.
3 дитина: Ми малята групи «Перлина»
Ведуча: Чому ви вирішили приймати участь в нашій програмі?
4 дитина: Тому що хочемо зірками танцю стати.
На різних сценах світу виступати.
Тому постійно ми тренуємось,
До перемог готуємось!
Ведуча: Зрозуміло. Дозвольте запитати, чи готові ви бути переможцями нашого проекту?
5 дитина: Звичайно готові!
Ведуча: А чому ви так вважаєте?
Діти: Тому що ми найкращі!
Ведуча: Сподіваюсь що ваш запальний танок сподобався нашим глядачам.
А зараз до вашої уваги танок – сюрприз від наймолодших вихованців садочку «Мрія». Підтримайте їх будь ласка (лунають оплески).
«Танок Курчат»
Ведуча: І так, шановні глядачі, ми переходимо до третьої групи наших конкурсантів. Малята середньої групи «Калинонька» відрізняються наполегливістю і працелюбністю. Вони мріють про зірковий Олімп, тому налаштовані рішуче, досягти успіху. Зустрічайте малят групи «Калинонька».
«Танок Бджілок»
Ведуча: Продовжують свій виступ танцюристи групи «Сонечко». Чим на цей раз хочуть нас здивувати? Авжеж, вони готові подарувати нам запальний і феєричний іспанський танець.
«Іспанський танок»
Ведуча: Не можу не подякувати малятам за їх неперевершений виступ (оплески), тому на ці оплески вони насправді заслуговують. А на сцену вже готові вийти малята з групи «Калинонька». Пропоную трішки поспілкуватися.
Скажіть, а яке з телевізійних талант-шоу вам подобається найбільше? (діти називають відомі телевізійні програми такі як «Україна має талант», «Голос країни», «Танцюють всі», «Х-фактор» та інші).
А в якому із них ви хотіли би прийняти участь? (відповіді дітей). Я вірю, що ваші мрії в майбутньому обов’язково здійсняться.
І так група «Калинонька» з танцювальною копозицією «Кнопочка».
«Танок Кнопочка»
Ведуча: І знову оплески нашим вихованцям. Учасники групи «Перлина» знову готові змагатися. Вони підготували для нас зворушливий, ліричний танок.
«Вальс»
Ведуча: Настав час оголосити результати нашого конкурсу (відкриває конверт – оголошує). За підрахунками наших глядачів переможцями шоу «Танцюють всі» стають усі вихованці садочку «Мрія». Вони довели усім, що вони дійсно найкращі!
Дорогі діти прийміть наші щирі привітання! Бажаємо вам успіхів! До побачення!

ТАНОК «ДЖЕНТЕЛЬМЕНІВ»
автор Lou Bega / «got a girl»
(старша група)

У таночку приймають учать 5 хлопчиків і 5 дівчаток. До початку танцю посередині залу з рівномірною відстанню виставляють п’ять стільців вздовж лінії. На кожному стільчику лежать журнали.

На вступну частину хлопчики стають в лінію на задньому плані сцени обличчям до глядачів, напроти стільчиків. Поклавши руки на пояс, притупують носком правої ноги на сильну долю 8 разів. Приставляють праву руку до лобу, ліву ставлять на пояс, «виглядають» дівчаток, повертають вліво, вправо – 4 рази.

На музику І куплета хлопчики двічі піднімають плечі і розводять руки в сторони. Не дочекавшись дівчаток, сідають на стільці, вдають ніби розглядають журнал. Кладуть ногу на ногу в такт, похитують ногою 8 разів, потім ноги змінюють.

На приспів вибігають дівчатка, стають в лінію, спиною до хлопчиків. Складають руки в «замок», опустивши їх перед собою донизу. На сильну долю виставляють носок правої ноги вправо, одночасно повертають голову (потім вліво) – 4 рази.

На програш дівчатка, одна за одною, підходять кожна до свого хлопчика і зупиняються позаду нього.

На ІІ куплеті дівчата роблять нахили вліво, вправо, «заглядають на хлопчиків» - 4 рази.
Потім дівчинка обходе свого хлопчика, бере його за руку, «запрошує»
потанцювати.
Приспів: діти стають парами у шаховому порядку обличчям один до одного. Одночасно
виставляють праву ногу на носок, потім ліву, швидко рухають, носком
чергуючи рухи ніг зі «змійкою».
На програш дівчинка повертається до хлопчика, обидва стають боком до глядачів, роблять
випади ( одночасно виставляють на сильну долю праву ногу до глядачів,
нахилившись, ставлять праву руку собі на коліно) - 4 випади, потім
повертаються і повторюють випади лівою ногою - 4 рази.
На приспів: дівчинка плескає 8 разів – хлопчик її двічі оббігає. Хлопчик стає на коліно,
плескає 8 разів, дівчинка його оббігає.
Наприкінці таночку дівчинка присідає хлопчику на коліно, право руку кладе йому на
плече.

ТАНОК «ЧЕРЕВИЧКИ»
(Театр пісні «Джерело» О. Пекун)
(старша група)

В таночку задіяно 6 дівчаток і хлопчиків. До початку таночку дівчатка шикуються в лінію обличчя до глядачів.
На музику I куплету виконують 4 кроки вперед – кружляють, 4 кроки назад – кружляють.

На музику приспіву виконують «колупалочку» по черзі виставляють праву ногу на носок – п’ятку і тричі притупують, потім ліву.

У II куплеті дівчатка йдуть по колу ритмічно крокуючи на кожну долю такта – 8 кроків; кружляють навколо себе – 8 притупів.
Рухи приспіву повторюються в колі.

На музику III куплета дівчатка перешиковуються у дві колонки, повертаються обличчям одна до одної, вдають ніби шепчуться.
Рухи приспіву повторюються(залишаються стояти в колах).
На програш виставляють носок, роблять «поличку» - кладуть руки одна на одну перед собою, погойдують ними.

З початком програшу входить хлопчик гордливо проходить біля дівчаток, зупиняється у центрі, схрещує руки перед собою притупує ніжкою – 8 разів.

Дівчатка підбігають до хлопчика з двох сторін. Дві дівчинки між якими опиняється хлопчик беруть його за руки, всі інші кладуть руки одна одній на боки і тягнуть хлопчика вправо, вліво – вдають ніби не можуть поділити. Хлопчик зі словом «ух» висмикує свої руки із рук дівчаток, починає тупати і
розганяє їх.

На останній приспів вибігають хлопчики. Дівчата стають біля хлопчиків в дві лінії – в кожній по 3 пари; виконують пружинку.

В кінці таночку хлопчик праву ногу ставе на коліно, руки на поясі. Дівчинка стає позаду хлопчика тримаючись руками за спідничку.
На повторення приспіву хлопчики разом з дівчатками виконують «колупалочку».

ТАНОК «КУРЧАТОК»
автор А. Лусинян
(молодша група)

До початку таночка посередині залу виставляють велике курчатко (бутафорія).
На вступну частину діти вибігають одне за одним і вишиковуються за «бутафорським»
курчатком.
На ІІ половину вступної частини діти виглядають вправо, вліво.
На І куплеті пісні діти розбігаються, стають в шаховому порядку, виконують пружинку,
злегка відвівши руки від тулуба в сторону.
На другій половині І куплету – кружляють, високо піднімаючи ніжки. На повтор діти
нахиляються вперед, «п’ють водичку».
На програш збігаються до центру кола, «махають хвостиками», знову повертаються на свої
точки.
На ІІ куплеті по черзі виставляють носок.
На другу половину ІІ куплета кружляють, високо піднімаючи ніжки. На повтор знову
«п’ють водичку».
В кінці таночку діти «зграйкою» йдуть по колу.

ТАНОК «БДЖІЛКА
А. Гросу «Бджілка»
(середня група)
Перед початком таночку на підлогу кладуть великі паперові квіти - ромашки. По центру ставлять діжку з надписом «мед». Навколо діжки стоять кошики.
З початком вступної частини вибігають дівчата – бджілки шикуються в лінію, присідають – «сплять», руки кладуть під щічку.
На другу половину вступної частини бджілки прокидаються: потерають очі, піднімаються.

На музику I куплета одна за одною біжать по колу, зупиняються кожна білі своєї квіти.
На музику приспіва виставляють носок правої ноги вперед – назад 4 раза; повторюють руки лівою ногою.
На повторення приспіва згинають руки в ліктях, пальці рук змикають в кулачки машуть маленькими «крильцями» по 4 рази вправо, вліво – двічі.
З початком II куплету, бджілки носять мед, кошиком зачерпують нектар з квітки підбігають до діжки виливають нектар в діжку – повторюють двічі.
Рухи приспіву повторюються.
З початком програшу вилітає «трутень» облітає коло . Зупиняється позаду діжки з медом. Приставляє долонь правої руки до лоба – виглядає бджілок. Бджілки літають навколо своєї квітки.
У III куплеті «трутень» танцює разом з бджілками. Вихідне положення - п’яти разом, носки порізно, руки кладуть на коліно в такт музики з’єдують і роз’єднують носки.
Рухи приспіву знову повторюються. В кінці таночку зі звуком «ж» бджілки злітаються до центру разом піднімають діжку з медом і віддають «трутню». «Трутень» з діжкою меду летить по колу, позаду летять бджілки.

ІНСПАНСЬКИЙ ТАНЕЦЬ
Pasadobl – Antoska. Remix.
(старша група)

На другу половину вступної частини дівчата ритмічно крокують по діагоналі, зупиняються на рівномірній відстані відводіть руки вправо-вверх, ритмічно плескають 8 разів.

На І частину музики перешиковуються в дві лінії, по три дівчинки в кожній. Повертаються вправо, боком для глядачів.
На ІІ частину музики на сильну долю змахують правою рукою через сторони вверх і фіксують долонь над головою. Одночасно
виставляють носок правої ноги назад – 4 рази.
Ритмічно кружляють навколо себе – 8 кроків.
ІІІ частина. Зі звуками фанфар дівчатка зупиняються. Голову повертають вправо, носок правої ноги виставляють в сторону – стоять нерухомо. З продовженням музики відводять руки вправо-вверх, плескають 8 разів.

Під оплески дівчат ритмічно крокують хлопчики. Кожний хлопчик підходе до своєї дівчинки, обходе її і сідає на коліно – плескає 8 разів, дівчатка обходять хлопчика – 8 кроків.

На повторення ІІ частини діти стають один біля одного обличчям до глядачів. Опускають руки вниз, з’єднують їх перед собою, кладуть одну долонь на іншу.
На сильну долю змахують руками через сторони вверх і фіксують долонь над головою – 4 в змахи. Одночасно зі змахом рук виставляють носок правої ноги назад.
ІV частина. Хлопчик виставляє вперед долонь лівої руки, дівчинка кладе праву руку зверху руки хлопчика. Разом на 8 кроків ритмічно крокують вперед, стають «човником» - боком до глядачів, одночасно відводять носок правої ноги назад, голову повертають теж назад – 4 рази.
Наприкінці таночку повертають спиною один до одного, відводять руки вправо вверх і плескають 4 рази.

ТАНОК «КНОПОЧКА»
музика А. Пинегина, слова А. Усачева
(середня група)

Перед початком таночку на підлогу в шаховому порядку садять ляльок.

З початком музики першого куплету вибігають дівчатка зупиняються позаду своєї ляльки,
виконують пружинку.

На музику приспіва виставляють каблучки, на останню фразу кружляють.

На музику другого куплету кладуть долоні на щічки не поспішаючи двічі обходять ляльку.

Рухи приспіву повторюються.

На програш роблять «моторчики» двічі вправо, вліво.

У третьому куплеті гайдають ляльку.

На музику приспіва рухи повторюються з лялькою вруках.

ВАЛЬС
А. Євдотьєва «Облака»
(старша група)

Перед початком таночку діти стають парами у дві колони. Хлопчик виставляє праву руку вперед, дівчинка кладе ліву руку зверху руки хлопчика.
На музику першого куплету виконують рухи: 3 кроки вперед, зупиняються, кружляють – рухи повторюють двічі. Взмахують по черзі правою, лівою рукою тричі, кружляють.
На музику приспіву хлопчик і дівчинка повертаються обличчям один до одного з’єднують долоні рук і виконують колові рухи 6 раз, кружляють.
На музику програшу перешиковуються. Хлопчики стають у
велике коло кладуть руки за спину, гойдаються. Дівчатка
утворюють маленьке коло беруться за руки, на сильну долю
роблять кроки вперед-назад 3 рази, одночасно з хлопчиками
кружляють.
На музику другого куплету парами йдуть по колу: 3 кроки, зупиняються, кружляють.
Рухи приспіву повторюються.
На музику програшу хлопчик ставить ногу на коліно, дівчинка двічі обходе хлопчика.
На другу половину програшу вихідне положення хлопчик і дівчинка стають спиною. Одночасно роблять крок вправо повертають обличчя один до одного, повертаються у вихідне положення, рухи вліво повторюються.
Вкінці таночку пари кружляють «човником».

Автор: 

Вернігорова Олена Володимирівна, музичний керівник, КДНЗ № 62

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі