Користувацький вхід

Урок №34. Пошук матеріалів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.



4_klas_na_sayt_2.jpg
Урок 34

Тема уроку: Пошук матеріалів
Мета уроку:
Навчальна: відновлювати знання, уміння та навички з раніше вивченого матеріалу; систематизувати навчальний матеріал;
розвивальна: розвивати, пам’ять, увагу, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;

виховна: виховувати вміння узагальнювати, міркувати, відповідальність, самостійність, зацікавленість предметом «Інформатика»

Тип уроку: Повторення, системаизації й узагальнення вивченого матеріалу.
Обладнання
та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація;

ХІД УРОКУ
І. Організаційна частина
Привітання, перевірка присутніх, перевірка готовності учнів до уроку

ІІІ. Актуалізація опорних знань. Оголошення теми уроку
ІV. Вивчення нового матеріалу
1. Розповідь учителя.
Шукати цікаві факти про правила та засоби особистої гігієни варто розпочати в шкільній і домашній бібліотеках.

Шукати книги, журнали, статті слід за правилами:
 якщо відомі автор і назва книги — слід звертатися до алфавітного каталогу;
 якщо цікавить якась певна тема — слід скористатись тематичним каталогом.

Додаткові відомості та зображення можна знайти в Інтернеті. Тобі відомо, що потрібні відомості в мережі Інтернет треба шукати за ключовими словами або фразами. Тому для пошуку цікавих фактів, фото й ілюстрацій слід дібрати такі слова або фрази.
Правила опису знайдених матеріалів
o для книги – автор, назва книги, де коли і ким видана книга (назва видавництва);
o для статті – автор, назва статті, назва журналу, дата публікації та сторінки.
Правила опису знайдених матеріалів
o для веб-сайта — автор статті, назва, дата публікації, дата перегляду статті, адреса веб-сайта.

2. Робота з підручником ст.153-156
V. Фізкультхвилинка
Руки в сторони та вгору —
На носочки піднялись.
Підніми голівку вгору —
Й на долоньки подивись.
Присідати ми почнемо,
Добре ноги розімнемо.
Раз — присіли, руки прямо.
Встали — знову все так само.
Повертаємося вправно,
Все виконуємо гарно.
Вліво-вправо повернулись
І сусіду усміхнулись.
VI. Сприймання, осмислення і засвоєння нового матеріалу. Формування знань умінь і навичок.
1.Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
2. Працюємо за комп’ютером (завдання ст. 155)
1)Відкрий браузер, який тобі вкаже вчитель.
2)Відкрий сайт пошукової системи, наприклад, kidzsearch.com.
3) У спеціальне поле введи ключові слова або фразу та вибери кнопку Search.
4)Проаналізуй результат пошуку.
5) Запиши відомості про знайдений сайт за формою:
Назва сайта _________________________________
Опис сайта_________________________________
Цікаво_______________________________________________
VII. Підсумок уроку
-Розкажи, які засоби особистої гігієни ти знаєш.
-Знайди в книжках, журналах Відомості про негативні наслідки
Недотримання правил особистої гігієни.
-Пригадай алгоритм пошуку в мережі Інтернет. Поясни чому
потрібно обов’язково аналізувати результати пошуку.

VIІI. Домашнє завдання.
Опрацювати відповідний параграф

Автор: 

Тереховський В.Ю.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі