Користувацький вхід

Патріотичне виховання учнів ДПТНЗ через використання активних форм роботи на уроках історії та позаурочний час

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

........На мій погляд, стержневим моментом системи формування патріотичних рис в суспільстві, і в системі освіти зокрема, повинні стати історичні події, приклади для наслідування історичних постатей, традиції, звичаї нашого народу, адже українська нація має свою самобутню історію, глибоку гуманістичну ідеологію, власне філософське буття, оригінальну патріотичну систему виховання.
З метою реалізації мети патріотичного виховання на уроках та позакласних заходах з історії мною були розроблені методичні рекомендації, якими можуть користуватися мої колеги і не обов’язково викладачі історії. Педагоги можуть застосувати запропоновані форми проведення уроків та позакласних заходів, використати певні елементи патріотичного виховання на власних уроках, адже виховання патріотизму охоплює широкий аспект в педагогічній діяльності і не залежить від назви навчального предмету.
Дані рекомендації розраховані на учнів І-ІІІ курсів, і можуть бути використані при проведенні уроків, позакласних заходів, факультативних занять, гурткової роботи.........

Автор: 

Колесник Оксана Володимирівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі