Користувацький вхід

Дидактичний матеріал з української мови на народознавчому матеріалі

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


2

Мета використання засобів народознавства на уроках української мови полягає в тому , щоб збагатити мовлення учнів , розширити коло їхніх інтересів, залучати молоде покоління до витоків народних традицій , збагачувати духовний світ молодої людини. Саме фольклор допомагає зберігати нагромаджений упродовж віків досвід, прищеплює почуття патріотизму , любові до праці, природи , а також служить для кращого засвоєння мовного матеріалу під час навчання у школі та самоосвіті.
Помітно покращується не лише якість знань , збагачується мовлення учнів , а й змінюється саме ставлення учнів до української мови як навчального предмета , бо використання на уроках великої кількості зразків засобів народознавства урізноманітнює процес навчання , робить його цікавішим , доступнішим. У дітей простежується обізнаність у звичаях , традиціях українського народу.
Отже , використання вчителем дидактичних матеріалів з народознавства послужить ефективним засобом активізації пізнавальної діяльності учнів , сприятиме реалізації міжпредметних зв’язків , наповнить народознавчим змістом навчальний процес.

Автор: 

Курик Ганна Михайлівна, учитель української мови та літератури , Дачненський НВК

Гарно дякую! Дуже цікавий і корисний матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі