Користувацький вхід

Останні публікації

Інтегроване заняття з логіко – математичного розвитку для ІІ– молодшої групи Тема: «Кольоровою доріжкою, крокують наші ніжки»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Інтегроване заняття з логіко – математичного розвитку для
ІІ– молодшої групи
Тема: «Кольоровою доріжкою, крокують наші ніжки»
Вихователь: Анна ГРОШЕВА
ЗДО №13 «Журавлик»
Мета: логіко математичний розвиток: продовжувати знайомити дітей з поняттям висота предметів; учити порівнювати предмети заввишки, позначаючи результати порівняння словами («високий», «низький», «однакові заввишки»; закріпити поняття великий – маленький, знання кольорів, геометричних фігур, круг, квадрат, трикутник; розвивати увагу, пам’ять, мислення; виховувати бажання займатися розумовою діяльністю.
Розвиток мовлення: закріплювати жанри художньої літератури, а саме знайомі віршики, використовуючи мнемотаблицю; розвивати зв’язне мовлення, вміння відповідати на запитання вихователя реченнями з двох, трьох слів, поповнювати словник назвами тварин.
Конструювання: продовжувати вчити дітей будувати із лего – конструктора; використовуючи прості прийоми конструювання: з'єднувати деталі, розташовуючи їх горизонтально, будувати за схемою; удосконалювати знання основних кольорів; формувати вміння дотримуватися зразка, діяти за схемою.
Матеріал: зображення тварин, плакат з різними за висотою та шириною будинками, іграшка їжачка, геометричні фігури для кожної дитини, лего конструктор для кожної дитини, кольорові ортопедичні доріжки.
ХІД ЗАНЯТТЯ
I. Організаційний момент
Психогімнастика «Привітання»
Вихователь повідомляє, що сьогодні ми вирушимо в подорож кольоровими доріжками.
Діти стають один за одним і крокують за вихователем по ортопедичній доріжці, промовляючи:
«Кольоровою доріжкою, крокують наші ніжки»
II. Основна частина
Д/г «Порівняй за висотою»
- Подивіться, куди привела нас доріжка? (до тварин)
- Яких тварин ви бачите? (діти називають тварин)
- Тварини почали сперечатися, хто з них найвищий. Давайте їм допоможемо та порівняємо хто високий, а хто низький? Що потрібно для цього зробити? (поставити тварин поряд)
Діти з допомогою вихователя порівнюють тварин.
- Давайте порівняємо за висотою вовка та зайчика? Лисичку та ведмедя? Хто вищий? Хто нижчий?
— Пропоную розселити тваринок у будиночки
Вихователь підводить дітей до стіни, на якій закріплено ватман із зображенням будинків різних за розміром та кольором.
Д/г «Розсели тваринок у будиночки» - діти визначають в який саме будинок заселиться тваринка, в великий чи маленький, називають кольори будинків.
Діти виконують завдання по черзі, пояснюючи свої дії.
- Вирушаємо по доріжці далі
- «Кольоровою доріжкою, крокують наші ніжки»
- Хто нас зустрічає? Так це їжачок.
- Щось він зовсім не веселий. Давайте його розвеселимо та розкажемо їжачку віршик, який ми знаємо, використовуючи нашу табличку з картинками.
Діти розповідають вірш за мнемотаблицею «Їжачок - хитрячок»
- Молодці, за те що ми гарно віршик розповідали їжачок хоче з нами відпочити.
Фізкультхвилинка – руханка «Їжачок»
- Продовжуємо нашу подорож.
- «Кольоровою доріжкою, крокують наші ніжки»
- Хто це нас зустрічає? Так це білочка.
- У білочки сталася біда, вона не має будиночку.
- Зараз яка пора року на вулиці?
- Це означає, що стало холодно.
- Допоможемо збудувати будинок з геометричних фігур.
Д/г «Виклади будинок» - діти за зразком вихователя викладають геометричні будиночки, називаючи геометричні фігури.
- Білочка нам дякує. А ми вирушаємо далі?
- «Кольоровою доріжкою, крокують наші ніжки»
- Ми з вами прийшли до конструктору. Пропоную з ним пограти та збудувати парканчик для будиночків наших лісових тварин. А працювати ми будемо за схемою.
Сідаємо за столики. Якого кольору буде перше лего - конструктор, а потім? Починаємо роботу.
Діти працюють під музичний супровід.
- Гарний та міцний парканчик збудували!
- Пропоную вирушати далі.
- «Кольоровою доріжкою, крокують наші ніжки»
- III. Підсумок
- Подивіться, наша кольорова доріжка закінчилася, це означає, що подорож добігла до кінця.
- Розкажіть, що вам сподобалося? Що запамяталося?
- Кого ми зустрічали?

Автор: 

Вихователь ЗДО №13 "Журавлик" Анна ГРОШЕВА

Джерело: 

посібники

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі