Користувацький вхід

Розділи "Навчальний рік", "Етап", "Область" (Структура Методичного порталу)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Навчальний рік


Етап


ОбластьРозділ "Навчальний рік"
Призначений для матеріалів, що мають відношення і актуальні для якогось конкретного навчального року. Тобто для олімпіадних та конкурсних завдань (які кожного року різні), для тестів ЗНО (які теж кожного року різні), для календарного планування.

Прохання до авторів, що самостійно публікують матеріали на Методичному порталі - не обирати категорії з цього розділу для посібників, підручників, розробок уроків, презентацій, контрольних робіт і т.д., оскільки усі ці матеріали актуальні в цьому році, були актуальними в минулому і залишаться актуальними через п’ять років

Розділ "Етап" має чотири категорії:

IV етап
ІІІ етап
ІІ етап
І етап

При застосуванні для олімпіадних завдань, вони відповідають чотирьом рівням:

Всеукраїнський
Обласний
Міський або районний
Шкільний

Тут питань не виникає.

Але є змагання, які проводяться в два етапи (зазвичай місцевий (заочний або обласний) та фінальний (всеукраїнський)). Наприклад інтернет-олімпіади або предметні турніри.

Відношу ці матеріали відповідно до І та ІІ етапу. Хоча в такому разі вони не співвідносяться з іншими матеріалами. Тобто при перегляді категорїї "IV етап", будуть матеріали фінального етапу звичайних предметних олімпіад, але не буде матеріалів фінального етапу інтернет-олімпіад та предметних турнірів (вони будуть в категорії "ІІ етап"). Можливо, це неправильно.

Розділи "Навчальний рік", "Етап" та "Область" призначені в основному для категоризації публікацій, що містять олімпіадні та конкурсні завдання, матеріали предметних турнірів, змагань, інтернет-олімпіад, тобто матеріалів, що мають розподіл за етапами та регіонами проведення.

Ці розділи особливих питань не викликають, але і тут є свої маленькі нюанси категоризації, вказані нижче.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі